• Link naar Facebook
  • Link naar X
  • Link naar Youtube
  • Link naar Instagram
Zuidpolder Eemnes
  • Home
  • Verhalen
  • Nieuws
  • Woningaanbod
  • Downloads
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Klik om het zoekinvoerveld te openen Klik om het zoekinvoerveld te openen Zoek
  • Menu Menu

Weideveld: nieuw woongebied in Zuidpolder

in Nieuws, Nu in verkoop

Dit voorjaar gaat dit nieuwe woongebied in verkoop! In Weideveld worden 20 koopwoningen, 15 appartementen en 6 huurwoningen gerealiseerd. In de eerste fase gaan de grondgebonden woningen in verkoop en aansluitend de tweede fase in de zomer met appartementen in verschillende groottes. Voor elke levensfase en woonwens biedt Weideveld een fijne woning op maat. Of je nu een starter bent, een woning zoekt voor een eenpersoonshuishouden, een klein of groot gezin. Ook zijn er levensloopbestendige woning met slaap- en badkamer op de begane grond.

Weideveld is het laatste woongebied in Zuidpolder en wordt omsloten door de Zuidersingel, Makkerstraat, Beukeboomstraat en Schoutensingel. Hier woon je energiezuinig, duurzaam en comfortabel. De woningen zijn voorzien van aansprekende details. Denk aan fraaie gevels en raamindelingen, verschillende dakvormen en steenkleuren, pergola’s en méér. De architectuur van de woningen heeft een landelijke uitstraling en sluit mooi aan bij de bestaande woningen.

In Weideveld woon je vlakbij groen en water en toch centraal. Je loopt of fietst zó naar het centrum van Eemnes. Met het openbaar vervoer ben je snel in Hilversum, Blaricum, Huizen, Utrecht en Amsterdam. Handig als je een forens of student bent! Ook komen er nieuwe fietspaden die Eemnes verbinden met nabije steden.

Kijk hier voor meer informatie over Weideveld. Hier vind je straks ook o.a. de prijslijsten en het inschrijfformulier. Volg ons via facebook of instagram voor actuele informatie.

Tijdens de informatieavond staan wij samen met de makelaar en bouwers klaar om je vragen te beantwoorden. De datum van deze avond melden wij binnenkort via onze nieuwsbrief en social media.

Huurwoningen Weideveld

De toewijzing van de zes huurwoningen verloopt op een later moment via de woningcorporatie. Deze woningen zijn voor senioren (55+), starters, éénpersoonshuishoudens en gezinnen.

Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://zuidpoldereemnes.nl/wp-content/uploads/2025/04/Standpunt-1-2-scaled.jpg 1554 2560 Erika Sollie https://zuidpoldereemnes.nl/wp-content/uploads/2019/12/logo-EemnesZUIDPOLDER-klein.jpg Erika Sollie2025-04-16 09:30:242025-05-22 11:35:29Weideveld: nieuw woongebied in Zuidpolder
Search Search

Onderwerpen

  • Verhalen (13)
  • Nieuws (51)
  • Nu in verkoop (7)
  • Actueel (23)
© Copyright - Zuidpolder in Eemnes
  • Privacyverklaring
Link naar: Feestelijke viering oplevering woningen Lindetuin fase 1 Link naar: Feestelijke viering oplevering woningen Lindetuin fase 1 Feestelijke viering oplevering woningen Lindetuin fase 1 Link naar: Verkoop Weideveld start 28 mei 2025 Link naar: Verkoop Weideveld start 28 mei 2025 Verkoop Weideveld start 28 mei 2025
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk werkt. Als u doorgaat met het gebruik van de website, gaan we ervan uit dat u ermee instemt.