Grote drukte tijdens inloopavond Weideveld fase 1
Op 28 mei jl. was het een gezellige drukte tijdens de informatieavond. Veel bezoekers knoopten enthousiast een gesprek aan met het verkoopteam over de 20 woningen die vanaf het middaguur in verkoop gingen. Allerlei leeftijdsgroepen liepen geïnteresseerd rond bij de maquette en de informatieborden. Ook onderling werd veel gesproken en hoorde je opmerkingen als: ‘Nou, ik hoop echt dat ik word ingeloot’ of: Ja, voor zo’n woning wil ik ons grote huis wel uit!’.
Heb je de inloopavond gemist? Je vindt de prijslijst, het inschrijfformulier en méér op www.weideveld-eemnes.nl Bij Van der Waaij Makelaars en Rentmeesters kun je brochures ophalen. Heb je nog vragen over Weideveld? Zij staan je graag te woord.
Weideveld – 2 fasen
In Weideveld komen in totaal 41 woningen: 20 koopwoningen, 15 appartementen en 6 huurwoningen.
- Nu zijn in fase 1 20 grondgebonden woningen te koop. Inschrijven voor deze 20 woningen kan online tot dinsdag 10 juni 12:00 uur.
- De zes huurwoningen worden tegelijk gebouwd met de woningen in fase 1. Woningcorporatie De Alliantie zorgt op termijn voor toewijzing hiervan.
- Fase 2 bestaat uit 15 appartementen. De verkoopinformatie hierover volgt binnenkort.